Trefoil™

Tam ark restorasyonunda devrim. Bir günde kesin, sabit, tam ark çözümü.

İletişim

Daha fazla hastayı daha iyi tedavi etmek

Trefoil sistemi, dişsiz hastalar ve dentisyon sorunu olan hastalar için yüksek kaliteli, verimli, sabit bir çözüm sunar. 

Devrim niteliğinde sabit bir çözüm

Trefoil sistemi, mandibulayı tedavi etmek için verimlilikte bir atılımdır. Benzersiz bir sabitleme mekanizmasına sahip önceden imal edilmiş bar, ideal implant konumundan deviasyonları düzeltmek için ayarlayabilir.1 Bu, bir günde kalıcı diş yerleştirmeyi, daha çok hasta için uygun bir seçenek haline getirir. Trefoil sistemiyle koltukta geçıen süreyi azaltmanın üç yolu:<br><br> • Akrilik protezli önceden üretilmiş tanımlayıcı çubuk<br> • Basit bir protez iş akışı<br> • Kompansasyon mekanizması sayesinde azaltılmış restoratif bileşenler<br>

Mandibulanın doğal kemeri için anatomik olarak tasarlanmış önceden üretilmiş titanyum bar ile basitleştirilmiş protetik iş akışı.

Uyarlanabilir eklemler implant konumunun yatay, dikey ve açısal deviyasyonu için ayarlanır.

Trefoil Bar, akrilik protezlerin oluşturulmasını basitleştirerek restoratif klinisyen ve laboratuvar için zaman kazandırır.

Entegre Trefoil Implant, kanıtlanmış paralel duvarlı tasarımı, işlenmiş yumuşak doku manşonunu ve konik bağlantıyı birleştirir.

Kılavuzlu cerrahi ile cerrahi iş akışı.

Bir günde nihai dişler.


1 yılda % 97,5 implant sağkalım oranına sahip kaliteli çözüm.


Hastalarınıza ek tedavi seçenekleri sunun.


"Trefoil sistemi Nobel Biocare hedefini içeriyor - daha fazla hastayı daha iyi tedavi edin. Bu gelişmiş verimlilik ile osseointegrasyonun faydalarını yepyeni bir hasta popülasyonuna sağlama fırsatı geliyor. "

Dr. Kenji Higuchi, ABD

Kaynaklar