NobelProcera® restorasyonları

30 yılı aşkın CAD / CAM üretim tecrübesi ile güvenilir bir ortak. Restorasyonlarınızla itibar kazanmanıza yardımcı olmak için buradayız.

İletişim

Restorasyonlarla mükemmel sonuçlar elde edin

İş gereksinimlerinizi karşılamak için özelleştirilmiş diş protezlerinin hassas mühendisliği ve üretiminde lider ile ortak olun. Abutment, implant ve vida arasındaki kaliteli üretim ile tam uyum, sistem veya bileşen sorunlarını önlemeye yardımcı olur.Tüm NobelProcera implant tabanlı bileşenler, tek tek parçalar yerine tüm sistemin bir parçası olarak tasarlanmıştır. 

% 100 siman içermeyen, vidalı implant köprüleri

NobelProcera implant köprüleri, optimum estetik ve mükemmel okluzal uyumlama için güç ve estetiği vida erişim deliği yerleştirme özelliğiyle birleştirir. Tüm implant köprüleri tam konturlu ve yarım cut-back olarak mevcuttur.

Açılı vida kanalı

Vidalı çözümler anterior bölgeye yerleştirildiğinde karşılaşılan estetik zorlukları çözmek ve posteriorda oklüzal erişimi iyileştirmek için tasarlanmıştır.

% 100 siman içermeyen çözümler

Artık siman ile ilişkili risklerden kaçınmaya yardımcı olan güvenli ve öngörülebilir sonuçlar. Zirkonyum abutmentı implanta bağlayan bağlayıcı abutmentı vida ile mekanik olarak tutar.

Yüksek şeffaflık çok katmanlı tam kontur zirkon

Daha hızlı finalizasyon sağlar, kaplama, yeniden şekillendirme ve stres riskini azaltır. Ayrıca, tamamen gölgeli zirkonya, düzeltmelerden sonra bile rengini koruyacaktır.

Özel ihtiyaçlara uygun abutmentlar

NobelProcera ile titanyum veya zirkonya abutmentlar yaratmak özel ihtiyaçlara uygun onarıcı esneklik sağlar. Abutmentlar % 100 siman içermeyen ve açılı vida kanalı çözümleri ile mevcuttur.

Açılı vida kanalı

Vida tutucu çözümler anterior bölgeye yerleştirildiğinde karşılaşılan estetik zorlukları çözün ve posteriorda oklüzal erişimi geliştirin.

Sadece uygun görünmesi işe yaradığı anlamına gelmez

Her zaman çıplak gözle görülmese de, sistem için tasarlanmamış ve test edilmemiş üçüncü taraf bileşenlerin kullanımı kontrolsüz güçlere neden olabilir ve tek tek bileşenlerin veya tüm sistemin bozulmasına neden olabilir.

% 100 siman içermeyen çözümler

Artık siman ile ilişkili risklerden kaçınmaya yardımcı olan güvenli ve öngörülebilir sonuçlar. * Zirkonyum abutmentı implanta bağlayan bağlayıcı abutmentı vida ile mekanik olarak tutar.

Kapsamlı garantimiz ile içiniz rahat olsun.


Ürünlerimiz yüksek uyum hassasiyeti, mekanik stabilite gösterir ve yıllarca güvenilir performans sağlar.


Sadece bir tık uzakta yüksek hassasiyetli üretim


"NobelProcera üretim merkezine yaptığım ziyareti özetleyen anahtar kelimeler: hassasiyet, malzemenin stabilitesi, kalite kontrol ve merkezi üretimde güven duygusu.”"

Luc Rutten, Usta Diş Teknisyeni, Belçika