NobelProcera® Tarama ve Tasarım Hizmetleri

Zaman kazanın. İmplant barları, kuronlar ve abutmentlar için dışarıdan sağlanan tasarım ve üretim.

İletişim

Ekipmana değil kaliteye yatırım yapın

Müşterileriniz için çok çeşitli yüksek kaliteli implant barları, kuronlar ve abutmentlar. Dış kaynaklı tarama ve tasarım hizmetlerimiz, ekipman masrafı olmadan laboratuvarınızın işini kurmanıza olanak tanır. Müşterilerinize özel ürünler sunun. 

Özel olarak uzmanlar tarafından yapılır

Vaka malzemelerinizi bize gönderin, tasarım önerimizi onaylayın ve size son restorasyonları gönderelim. Çok çeşitli bar tipleri, ataşmanlar ve sabitleme elemanları arasından seçim yapın. Sorularınızı cevaplamak için uzmanlara kolay erişim.

İhtiyacınız olan esneklik

NobelProcera İmplant Barları - implant ve abutment seviyesinde sabit ve hareketli çözüm. 170'ten fazla desteklenen implant platformundan herhangi bir kombinasyon seçin.

Güçlü bağlantılar - daha geniş seçim

NobelProcera İmplant Kuronları ve Açılı Vida Kanalı Abutmentlar Nobel Biocare konik bağlantıda mevcuttur - çok çeşitli restorasyonlarda güçlü bağlantılar için. Hastalarınıza daha geniş seçim olanakları sunmak için implant barlarımız, abutmentlarımız ve implant kronlarımızla kullanın.

Zaman kazandıran, etkili, çok yönlü

Açılı vida kanalı çözümlerimizle zaman kazanın ve tam konturlu zirkonya protezlerini kullanarak verimli çalışın.

Bize vakalarınızı gönderin ve gerisini bize bırakın.


Garantili kalite sağlayarak içiniz rahat etsin.


Desteklenen implant platformlarının geniş seçenekleri neredeyse her vakayı kabul etmenizi ve vaka akışınızı artırmanızı sağlar.


"Birçok müşteri özellikle orijinal üretici parçaları istiyor, bu nedenle hem tasarım hem de frezelemenin tamamen Nobel Biocare tarafından yapılmasından dolayı minnettarız."

Mr Joseph M. Apap, CDT, MDT, ABD